top of page

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik

Hug The Dog sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli amaçlarla bazı veriler toplayabilir.Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. 

Sitemiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Hug The Dog tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. 

Hug The Dog bazı dönemlerde üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir. 

 

Elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Hug The Dog, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.  Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya sitemiz üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

 

Hug The Dog, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

İstisnai Haller

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde HugTheDog, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

1.Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

2.Sitemiz kullanıcılarla akdettiği "Üyelik Sözleşmesi"'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;

3.Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

4.Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir. 

Güvenli Alışveriş

hugthedog.com alışverişlerinizde kredi kartı, havale ve kapıda nakit ödeme seçeneklerinin tümü mevcuttur.

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen hugthedog.com, HTTPS güvenli erişim ile özel satın alma formları vasıtasıyla hassas ödeme bilgilerinin iletilmesi (örneğin kredi kartı numarası gibi) endüstri standardındaki SSL/TLS  ( 256 bit SSL ) şifreli bir bağlantı ile korunmaktadır ve PCI DSS (Payment Card Industry (PCI) Veri Güvenliği Standartları) sertifikalı bir altyapıya sahiptir. 

Dolayısıyla gerçekleştirilen tüm ödemeleriniz için kart bilgileriniz kopyalanmaz, saklanmaz, paylaşılmaz ve ele geçirilmez. Bilgileri girmenizle birlikte Sanal Pos üzerinden çekim işlemi gerçekleştirilip ardından kart bilgileriniz sistem tarafından otomatik olarak yok edilir. 

Peeping Puppy_edited.png
bottom of page